Webináre

Pozvánka na webinár:

Efektivita vo výstavbe budov

Multipor

V našom webinári Technológia rýchlej výstavby sa zameriavame na nové trendy vo výrobnom programe spoločnosti Xella. V súlade s trendom Stavebníctvo 4.0 uvádzame na trh novú výrobnú radu. Táto rada sa súhrnne dá nazvať technológia rýchlej výstavby, pretože nám významne urýchľuje realizačnú časť. Navyše je to s bonusom - potrebujeme menej pracovných síl, pretože časť nahrádzame malou mechanizáciou - mini žeriavom. V tomto bloku sa zameriame na veľkoformátové produkty Ytong Jumbo, Ytong priečkový panel a Silka Tempo.

 

Predstavíme si ich dôkladne zo všetkých uhlov - statiku, požiarnu odolnosť, akustiku, tepelnú techniku ​​a hlavne si ukážeme, ako sa tieto produkty využívajú v praxi na stavbe.

Tešíme sa na Vás
7. 12. 2018 v 10:00!

 

 

POKYNY PRO PŘIHLÁŠENÍ NA WEBINÁŘ:
Po přihlášení vám přijde potvrzení o registraci. Několik dní před konáním webináře obdrží všichni přihlášení účastníci na mail, který zadali v přihlášce, pokyny k přístupu na webinář. Pro absolvování webináře budete potřebovat počítač nebo notebook (případně tablet), připojení k internetu, reproduktory nebo sluchátka. V případě jakýchkoli nesnází s připojením se můžete kdykoli obrátit na kontaktní telefon společnosti AZ Promo 286882025, kde bude připravena telefonická technická podpora.

Zoznam už prebehnutých webinárov

27. 7. 2018 od 10 hodin
STATIKA 1.časť
V piatok 14. septembra vás produktový manažér Ing. Václav Vetengl prevedol portfóliom komponentov Ytong a vysvetlí, ako sa ľahko orientovať v potrebných údajoch. Budete si tak ľahšie a rýchlejšie schopní navrhnúť stropné a strešné konštrukcie, naučíte sa tabuľky pre tvorbu prekladov napríklad pre žalúziový kastlík a mnoho ďalšieho. Ďalšie diely nadviažu v novom roku a čaká nás téma statiky pri zvislých konštrukciách. Posledný diel bude venovaný plochej streche a ďalším vodorovným konštrukciám.
27. 7. 2018 od 10 hodin
MULTIPOR TEPELNOIZOLAČNÉ DOSKY
V dnešnej dobe nízkoenergetických, pasívnych a úsporných domov musíme často riešiť otázku zateplenia. Či už zatepľujete strop, či steny zvonku, alebo zvnútra, pre všetky konštrukcie sa ideálne hodí minerálna izolácia Multipor. Pozrite sa na ďalší diel webinára, v ktorom sa dozviete, prečo sú vlastnosti minerálnych tepelnoizolačných dosiek Multipor unikátne a na realizáciách si overte ich možnosti použitia, ktoré sú veľmi rozmanité.
15. 6. 2018 od 10 hodin
STROPY A STRECHY V SYSTÉME YTONG
Podľa čoho vybrať správny typ konštrukcie stropu alebo strechy, aký je v nich rozdiel a ako sa pracuje s týmyto konštrukciami v systéme Ytong od projektu až po realizáciu? Tak to všetko si povieme v ďalšom z dielov webinára. Zameriame sa na opis jednotlivých typov konštrukcií a ich vlastností. Našim hosťom bude kolega Ing. Róbert Turanský, ktorý má na starosti technickú podporu v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

 

20. 4. 2018 od 10 hodin
SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE STAVEBNÝCH OTVOROV
Predstavili sme vám praktický prehľad všetkých riešení stavebných otvorov a dozvedeli ste sa množstvo užitočných tipov z praxe. Predvedli sme si správne zrealizované nosné preklady a preklady zhotovené pomocou prekladových trámcov. Vysvetlili si, prečo preklady nemôžeme rezať ani inak tvarovo upravovať a pozrili sa na vlastné vystuženie prekladov.

 

2. 3. 2018 od 10 hodin
AKO SPRÁVNE ZAČAŤ - MOŽNOSTI ZALOŽENIE STAVBY
V tomto webinári sme probrali možnosti založenia stavieb, ich nutné hydroizolačné, tepelnoizolačné a statické vlastnosti a predovšetkým to, ako začať s vlastným murovaním.
Po novom, začíname stavby tvárnicou Ytong START a ako každá novinka, aj táto so sebou prináša inovácie a pokrok. Preto sme sa na všetko pozreli pekne postupne od projektu po realizáciu.

 

15.12.2017
SPRÁVNE PREVEDENIE DETAILOV JEDNOVRSTOVÉHO MURIVA OD PROJEKTU PO REALIZÁCIU.
Naši technici Ing. Lucia Šnajdrová a Ing. Julius Síč Vám na postavenom fragmente zo systému Ytong ukážu rôzne možnosti riešenia jednovrstvovej konštrukcie. Dozviete sa, ako rýchlejšie a efektívnejšie vyriešiť tepelnotechnické detaily a potenciálne kritické miesta. Dozviete sa rad užitočných tipov z praxe a naučíte sa navrhnúť systémové riešenie, ktoré je ľahko uskutočniteľné a funkčné.