Služby Ytong

Služby poskytované k výrobkom Ytong, Silka a Multipor

Uvažujete o nákupe stavebného systému Ytong alebo Silka na váš dom? Chcete svoj dom zrekonštruovať či zatepliť minerálnymi doskami Multipor? K nákupu materiálu vám poskytneme prvotriedne služby. Presne spočítame, koľko materiálu budete potrebovať, tovar dopravíme, založíme rohy vašej stavby či Vás zaškolíme, zapožičiame profesionálne náradie a tiež bezplatne poradíme.

Bezplatné nacenění vašeho projektu

Bezplatné nacenenie vášho projektu

Zašlite nám projekt rodinného domu a my vám spracujeme najvýhodnejšie riešenie a cenovú ponuku na mieru.

 
Doprava materiálu zdarma

Doprava materiálu zdarma

Zaistíme dopravu stavebného materiálu Ytong z výrobného závodu priamo k vám na stavbu.

 
Založenie rohov muriva

Založenie rohov muriva

Využite možnosť bezplatnej asistencie pri založení rohov prvého radu tvárnic našimi odborníkmi.

 
Odborné technické poradenstvo

Odborné technické poradenstvo

Vo fáze plánovania i v priebehu samotnej stavby domu vám naši technickí poradcovia poskytnú telefonické i osobné konzultácie nielen v kancelárii, ale i priamo na vašej stavbe.

 
Plány kladenia

Plány kladenia stropou a striech

Máte záujem o vyhotovenie plánov kladenia stropov a striech?

 
Výkres skladby schodiska

Výkres skladby schodiska

Máte záujem o vyhotovenie výkresu skladby schodisko na mieru? Pre záväzne objednané schodisko ponúkame bezplatné spracovanie výkresu skladby na základe Vášho projektu.

 
Náradie

Náradie

Využite systémové náradie Ytong, ktoré zjednoduší a zrýchli prácu na stavbe.

 
Požičanie pásovej píly Ytong

Požičanie pásovej píly Ytong

Výhodne vám zapožičiame pásovú pílu na rezanie tvárnic Ytong.

 
Požičanie kotúčovej píly Silka

Požičanie kotúčovej píly Silka

Výhodne vám zapožičiame kotúčovú pílu na rezanie tvárnic Silka.

 
Certifikované stavebné firmy

Certifikované stavebné firmy

Pravidelne školíme stavebné firmy, ktoré získavajú certifikát.

 
Energetický certifikát budov

Energetický certifikát budov

Energetický certifikát za 1/2 ceny - pri kúpe minimálne 30 m3 tvárnic Ytong. Spracovanie do 48 hodín od obdržania podkladov.

 
Energetická optimalizácia domu (EOD) za 83,30 € bez DPH

Energetická optimalizácia domu (EOD) za 83,30 € bez DPH*

Jedinečná možnosť ako sa dozvedieť o možnostiach ako upraviť Váš budúci domov tak, aby spĺňal parametre takmer nulového domu.

 
Služby Multipor

Služby Multipor

Dopravíme Vám zadarmo materiál Multipor až na stavbu, spracujeme Vám odborný posudok na vnútorné zateplenie. Naši Majstri Vám predvedú správnu aplikáciu systému Multipor.

 
Služby Silka

Služby Silka

Spracujeme cenovú ponuku, výpis materiálu a všetko dovezieme v požadovanom čase. Vďaka digitalizácii, technológii BIM a veľkoformátovým produktom zjednodušíte a zrýchlite celú realizáciu.

 

Poradcovia pre obchodné záležitosti


Vyberte si z portfólia služieb k výrobkom Ytong, Silka a Multipor to pravé pre svoj projekt

Kvalitný a bezplatný servis plus odborné poradenstvo zadarmo počas celého priebehu hrubej stavby je neoddeliteľnou súčasťou kompletného stavebného systému Ytong či Silka. Pomáhame stavebníkom, poskytujeme odborné technické poradenstvo, odporučíme certifikované stavebné firmy. Skúsenosti našich odborných majstrov i technologických poradcov sú samozrejmosťou.

Nadštandardný servis

Rovnako ako v iných oblastiach hrá i v stavebníctve kľúčovú úlohu ľudský faktor. Prostredníctvom služieb sa YTONG obracia k investorom a pomáha im k dosiahnutiu stavieb vysokej kvality, a to efektívne a bez zbytočných výdajov.

  • Drobní stavebníci a investori môžu počítať s pomocou pri príprave realizácie alebo hľadaní kvalifikovanej stavebnej firmy. Zapožičiame náradie, založíme prvý rad tvárnic obvodového muriva, odporučíme najvhodnejšie riešenie pre obvodové steny, pripravíme najvýhodnejšiu cenovú ponuku na mieru, vrátane presného výpisu materiálu, tzn., že vám nebude nič chýbať ani zvyšovať, ponúkneme výhodný balíček služieb pre stavebníkov, samozrejmosťou je tiež poradenstvo a dohľad v priebehu celej realizácie.
  • Stavebným firmám ponúkame vyškoľovanie, certifikáciu zamestnancov, zdarma názorné inštruktážne videá so správnymi stavebnými postupmi a školenie stavebných dozorov. Naši odborní poradcovia sú pripravení konzultovať akékoľvek problémy, môžu prísť priamo na stavenisko a poradiť s každou náročnou situáciou.
  • Projektanti a architekti môžu počítať s potrebnými technickými podkladmi k stavebnému systému YTONG, statickým posúdením konštrukcie, ale tiež s vyhotovením plánov kladenia stropov. Spoľahnúť sa môžu tiež na telefonické a osobné konzultácie s našimi technickými poradcami.
    Obchodným partnerom a predajcom ponúkame výhodné podmienky na nákup, dopravu a uskladnenie nášho materiálu na predajniach. Usporadúvame školenia pre predajcov stavebnín.
    Vzdelávacie inštitúcie a študenti majú možnosť prehĺbiť si znalosti o stavebnom systéme YTONG formou prednášok a konzultácií s technickými poradcami. Realizujeme pre nich exkurzie do výrobných závodov a poskytujeme študijné poklady, ako sú brožúry a vzorky materiálu YTONG.
.