Služby Ytong

Ytong: Prémiový stavebný materiál + prvotriedne služby pre stavebníkov.

Uvažujete o nákupe stavebného systému Ytong na váš dom? K nákupu materiálu vám poskytneme prvotriedne služby. Presne spočítame, koľko materiálu Ytong budete potrebovať, tovar dopravíme, založíme rohy vašej stavby, zapožičiame profesionálne náradie a tiež bezplatne poradíme.

Bezplatné nacenenie vášho projektu

Zašlite nám projekt rodinného domu a my vám spracujeme najvýhodnejšie riešenie a cenovú ponuku na mieru.

Viac tu...

Doprava materiálu zdarma

Zaistíme dopravu stavebného materiálu Ytong z výrobného závodu priamo k vám na stavbu.

Viac tu...

Založenie rohov muriva

Využite možnosť bezplatnej asistencie pri založení rohov prvého radu tvárnic našimi odborníkmi.

Viac tu...

Odborné technické poradenstvo

Vo fáze plánovania i v priebehu samotnej stavby domu vám naši technickí poradcovia poskytnú telefonické i osobné konzultácie nielen v kancelárii, ale i priamo na vašej stavbe.

Viac tu...

Plány kladenia

Máte záujem o vyhotovenie plánov kladenia stropov?

Viac tu...

Náradie

Využite systémové náradie Ytong, ktoré zjednoduší a zrýchli prácu na stavbe.

Viac tu...

Certifikované stavebné firmy

Pravidelne školíme stavebné firmy, ktoré získavajú certifikát.

Viac tu...

Požičanie pásovej píly Ytong

Výhodne vám zapožičiame pásovú pílu na rezanie tvárnic Ytong.

viac tu...

Energetické poradenstvo

Energetický certifikát za 1/2 ceny - pri kúpe minimálne 30 m3 tvárnic Ytong. Spracovanie do 48 hodín od obdržania podkladov.

Viac tu...

Nadštandardný servis

Rovnako ako v iných oblastiach hrá i v stavebníctve kľúčovú úlohu ľudský faktor. Prostredníctvom služieb sa YTONG obracia k investorom a pomáha im k dosiahnutiu stavieb vysokej kvality, a to efektívne a bez zbytočných výdajov.

  • Drobní stavebníci a investori môžu počítať s pomocou pri príprave realizácie alebo hľadaní kvalifikovanej stavebnej firmy. Zapožičiame náradie, založíme prvý rad tvárnic obvodového muriva, odporučíme najvhodnejšie riešenie pre obvodové steny, pripravíme najvýhodnejšiu cenovú ponuku na mieru, vrátane presného výpisu materiálu, tzn., že vám nebude nič chýbať ani zvyšovať, ponúkneme výhodný balíček služieb pre stavebníkov, samozrejmosťou je tiež poradenstvo a dohľad v priebehu celej realizácie.
  • Stavebným firmám ponúkame vyškoľovanie, certifikáciu zamestnancov, zdarma názorné inštruktážne videá so správnymi stavebnými postupmi a školenie stavebných dozorov. Naši odborní poradcovia sú pripravení konzultovať akékoľvek problémy, môžu prísť priamo na stavenisko a poradiť s každou náročnou situáciou.
  • Projektanti a architekti môžu počítať s potrebnými technickými podkladmi k stavebnému systému YTONG, statickým posúdením konštrukcie, ale tiež s vyhotovením plánov kladenia stropov. Spoľahnúť sa môžu tiež na telefonické a osobné konzultácie s našimi technickými poradcami.
    Obchodným partnerom a predajcom ponúkame výhodné podmienky na nákup, dopravu a uskladnenie nášho materiálu na predajniach. Usporadúvame školenia pre predajcov stavebnín.
    Vzdelávacie inštitúcie a študenti majú možnosť prehĺbiť si znalosti o stavebnom systéme YTONG formou prednášok a konzultácií s technickými poradcami. Realizujeme pre nich exkurzie do výrobných závodov a poskytujeme študijné poklady, ako sú brožúry a vzorky materiálu YTONG.