Nadstavby

Dokonalé priestory pre bývanie

Priamo pre strešné nadstavby sú určené ľahké tvárnice Ytong P1,8-300, ktoré garantujú jedinečnú mikroklímu i v horúcom lete a minimálnu záťaž pre existujúcu stavbu. Tvárnice Ytong P1,8-300 tiež vynikajú tepelnoizolačnými vlastnosťami – hrubú stavbu už nie je nutné zatepľovať.

  • Minimálné zaťaženie stavby
  • Výnimočný tepelný komfort
  • Rýchla realizácia

Kde iné murivo neuspeje

Nadstavby z tvárnic Ytong P1,8-300 nezaťažia konstrukčný systém domu a pritom vytvoria plnohodnotné priestory s príjemnou  vnútornou klímou a minimálnymi nákladmi na vykurovanie
 

Bez komplikácií a rizík

Tým, že odpadá potreba vonkajšieho zateplenia, výrazne sa zjednodušuje projekt aj realizácia nadstavieb. Nové murivo je možné plynulo nadviazať na existujúce obvodové steny a jednoducho napojiť aj povrchové fasádne úpravy.

Jedinečná vnútorná klíma

Bezkonkurenčná hygienická a zdravotná nezávadnosť a schopnosť prirodzene regulovať vlhkosť vzduchu v interiéri robia z tvárnic Ytong P1,8-300 ideálny materiál pre stavby s vysokými požiadavkami na kvalitu mikroklímy.

Šetrí čas aj peniaze

Rýchlosť, presnosť a stavebná produktivita znižujú čas aj náklady stavby na minimum a robia z nej ideálne riešenie pre každého investora.

Tip pre dokonalé podkrovie

Ideálnym zakončením nadstavieb z pórobetonu Ytong P1,8-300 sú strešné panely Ytong s vonkajšou izoláciou Ytong Multipor. Vykazujú minimálnu hmotnosť, extrémne izolačné parametre aj s potrebnou tepelnou akumuláciou.
 
Nadstavby z pórobetonu Ytong P1,8-300 sú zárukou pohodlia v zime aj pri letných horúčavách.

V prípade záujmu, prosím kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí Vám radi poskytnú bližšie informácie, alebo Vám pomôžu s výberom materiálu Ytong.