Zoznámte sa s novou publikáciou o výstavbe domov z murovacích materiálov v triede A0

Ako stavať domy v energetickej triede A0

Spoločnosť Xella je aktívnym členom Združenia výrobcov murovacích materiálov (ZVVM), ktorých na Slovensku spája cieľ, aby ľudia mohli stavať svoje domy kvalitne a efektívne. Jednou z posledných aktivít ZVVM je nová publikácia „Ako stavať domy z murovacích materiálov v triede A0“, ktorá je teraz vo formáte PDF zdarma k dispozícii širokej odbornej aj laickej verejnosti na stránkach ZVVM. Na jej konečnej podobe sa výraznou mierou podieľal aj Ing. Martin Mihál, vedúci technického oddelenia Xella CZ&SK a predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.

 

Aktuálna online publikácia je stručnou pomôckou pre návrh rodinných domov s takmer nulovou potrebou tepla. V tejto brožúre chceli členovia ZVVM poukázať na dôležité aspekty navrhovania domov v energetickej triede A0 s použitím moderných materiálov a zohľadnením ich technických parametrov.

Ing. Martin Mihál v úvode novej publikácie hovorí o jej obsahu takto: Prinášame vám prehľad najdôležitejších legislatívnych a normových požiadaviek, informácie k efektívnemu návrhu konštrukcie a tvaru domu a modelové príklady kombinácií technických zariadení. Verím, že budúcim majiteľom rodinných domov, ale aj projektantom a architektom, ako aj svojpomocným staviteľom, poskytne orientáciu, odborné rady a množstvo hodnotných informácií.“

Zoznámte sa aj vy s obsahom novej on-line publikácie "Ako stavať domy z murovacích materiálov v triede A0".