Získajte s YTONGom projekt rodinného domu zdarma!

Získajte s YTONGom projekt rodinného domu zdarma!

Pre všetkých, ktorí sa v najbližšom čase chystajú stavať rodinný dom, má YTONG skvelú správu. Každý, kto odovzdá svoje kontaktné údaje, sa zaradí do súťaže, v ktorej môže získať zdarma projekt rodinného domu z dielne renomovaných architektov.

Značka YTONG v spolupráci s popredným ateliérom architektúry a dizajnu Apex A vyhlásila súťaž pre všetkých, ktorí sa v najbližšom čase chystajú stavať rodinný dom. Každý záujemca, ktorý v špeciálnej Facebook aplikácii vyplní a odošle svoje kontaktné údaje ako meno, priezvisko a e-mail, môže vyhrať niekoľko zaujímavých cien. Medzi ne patrí napríklad úprava vlastného projektu v hodnote 330 eur či zľava na ľubovoľný projekt z dielne ateliéru Apex A vo výške 13 %. Hlavnou cenou je kompletný projekt rodinného domu úplne zadarmo.

Každý súťažiaci si šance môže zvýšiť pozývaním kamarátov alebo zdieľaním informácie o prebiehajúcej súťaži na svojej nástenke.

Súťaž začína 21. januára 2013 a potrvá jeden mesiac, pričom výhercovia sa budú žrebovať každý týždeň v pondelok. Do súťaže sa môžu zapojiť zaregistrovaní užívatelia Facebooku na stránke - http://apps.facebook.com/ytong-sutaz/