YTONG opäť získal ocenenie Business Superbrands

Spoločnosť Xella Slovensko, spol. s r.o. obhájila aj v tomto roku cenu Business Superbrands Award 2016. Pre zákazníkov a partnerov je táto cena zárukou, že značka Ytong si drží stabilnú kvalitu výrobkov a služieb.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých spoločnosťou Bisnode, čo je európský vedúci poskytovateľ ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch.

Členmi Brand Council sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Cieľom Superbrands je upozorniť účastníkov trhu na silné a kvalitné značky a ukázať ich ako príklad vývoja, ktorý im môže byť inšpiráciou.

„Ocenenie má veľký význam v našom vzťahu k zákazníkom – potvrdzuje, že ich dôvera v kvalitu našej značky aj nášho prístupu je opodstatnená.

Zároveň je ale tiež ocenením práce našich ľudí, ktorí sa podieľajú na inováciach našich výrobkov a zlepšovaní služieb zákazníkom,“ povedal pri tejto príležitosti vedúci predaja a prokurista spoločnosti Xella SK, Ing. Peter Markovič.