Ytong opäť obhájil ocenenie Business Superbrands aj v roku 2019

Spoločnosť Xella Slovensko, spol. s r.o. obhájila, že aj naďalej patri medzi najlepšie slovenské značky. Toto rozhodnutie Komisie expertov Business Brand Council ju opätovne zaradilo medzi elitné značky, ktoré reprezentujú úspešný rozvoj brand image. Pre zákazníkov a partnerov je táto cena potvrdením doterajšej dôvery voči značke.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých spoločnosťou Bisnode, čo je európsky vedúci poskytovateľ ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch. Členmi Brand Council sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

„Teší nás, že sme dokázali aj tento rok to, že patríme medzi prémiové značky Slovenska. Veríme, že toto prestížne označenie napomôže aj našim zákazníkom. Vďaka nemu môžu lepšie rozhodovať o kvalite značky na základe rozhodnutia nezávislej komisie.“, povedal pri tejto príležitosti riaditeľ obchodu Xella SK Ing. Marek Havier.

Medzinárodný program Superbrands vznikol vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Superbrands