Ytong na Coneco 2017

Poradenstvo, praktické ukážky a predajné akcie

Na bratislavskom výstavisku sa 22. - 25. 3. chystá 38. ročník veľtrhu Coneco, ktorý je zameraný na nové trendy stavebníctva a architektúry. Stavebný systém Ytong tu predstaví svoje novinky vrátane praktických ukážok ich použitia. Záujemcovia o výstavbu môžu využiť bezplatné technické poradenstvo a prísť napríklad prebrať riešenie svojho projektu domu. Budú tu aj energetickí poradcovia, ktorí zodpovedia otázky o energetickej certifikácii budov. Akciu sprevádza tiež mimoriadne výhodná obchodná ponuka niektorých produktov systému Ytong.

Veľtrh Coneco je vynikajúca príležitosť pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť podrobne so súčasným trhom stavebných materiálov. Na expozícii Ytongu si môžu prezrieť jednotlivé produkty na postavenom fragmente, ktoré tento rok doplnili novinky ako žalúziový kastlík, zakladacie tvárnice, vnútorná tepelnoizolačná omietka a vnútorná hladená stierka. Každý deň veľtrhu Ytong predvedie i ukážky práce so stavebným systémom a jeho doplnkami, napríklad omietkou. Aplikáciu si môžu vyskúšať takisto sami návštevníci a overiť si, že Ytong je jednoduchým a rýchlym riešením aj pre laických stavebníkov.

„Na veľtrh by sme radi pozvali všetkých, ktorých čaká stavba či rekonštrukcia. Môžu za nami prísť sa nezáväzne porozprávať o tom, aké riešenia im dokáže Ytong poskytnúť. Najlepšie bude, ak naši technici uvidia priamo konkrétny projekt, preto odporúčame, aby si ho budúci stavebníci priniesli so sebou. Reagovali sme tiež na veľký záujem o energetické poradenstvo a pozvali sme expertov zo spoločnosti Delphia. Tí návštevníkom poradia s energetickou certifikáciou budov, energetickým auditom a posudkom,“ hovorí k tohtoročnému Coneco Ing. Marek Havier, vedúci obchodu. „Pri príležitosti veľtrhu sme aj usporiadali mimoriadnu predajnú akciu na tvárnice a vnútornú omietku. Ak si objednáte aspoň 50 m3 muriva, ponúkneme vám paletu tvárnic za jeden cent. Alebo, ak si zakúpite aspoň 80 vriec vnútornej tepelnoizolačnej omietky, ďalších 100 kg si môžete prikúpiť tak isto len za jeden cent,“ dodáva Havier.

Súčasťou tohtoročného programu je aj prevzatie ceny od spoločnosti Business media, ktorá usporiadala anketu Dom roka 2016 časopisu Rodinný dom. Víťazom hlasovania verejnosti sa stal dom architektonickej kancelárie Čomor architekt, postavený zo systému Ytong.

Ytong Coneco 2017