Xella Dialóg - konferencia odborníkov s novým názvom a prvýkrát on-line

Aj tento rok sa môžete stretnúť s inováciami a trendami v stavebníctve, stačí byť 22. októbra od 14.00 hod online. Pridáte sa k nám odkiaľkoľvek a uvidíte reportáže z niekoľkých stavieb Česka i Slovenska, na ktorých si predstavíme aktuálny vývoj v stavebníctve. Vďaka moderovanej diskusii s odborníkom v štúdiu sa môžete zapojiť aj vy.

Zmena je prínosná nielen kvôli aktuálnej pandemickej situácii, ale aj vzhľadom k efektivite vášho času - reportáže vás rýchlo dostanú k ľuďom a miestam z rôznych kútov Česka a Slovenska. Tohtoročnými témami bude veľkoformátová výstavba - pozriete sa na jej výsledky pri bytových domoch, ale aj individuálnych projektoch rodinnej výstavby. Ďalšou novinkou je Blue.Sprint, spôsob BIM plánovania a jeho prínos v úsporách času i financií. Téme masívne šikmé strechy a ich konštrukciám sa budeme venovať u zaujímavej realizácií - prístavba ateliéru v historickej stavbe. Téme projektovanie podľa noriem venujeme blok zameraný na najčastejší typ projektov rodinných domov, ktoré ich spĺňajú. Pripomenieme si tiež bezkonkurenčné použitie vnútorného zateplenia Multipor pri pamiatkovo chránených objektoch.

Tohtoročný ročník sprevádza aj zmena názvu - znamená najmä to, že naše ucelené riešenie zahŕňa nielen pôvodný systém pórobetónových tvárnic značky Ytong, ale má oveľa širšie možnosti spojením so Silkou, Multiporom, ale aj veľkoformátmi a službami od poradenstva až po digitálne plánovanie.

Registrovať sa môžete tu: www.xella-dialog.sk

 

Xella Dialóg - konferencia odborníkov s novým názvom  a prvýkrát on-line