Novinka v sortimente Ytong - Žalúziový kastík

Vážený stavebníci, rádi bychom Vám predstavili novinku vo stavebnom systéme Ytong - žalúziový kastlík. Tento detail sa stal u mnohých rodinných domov už štandardnou požiadavkou. Preto sme vyvinuli riešenie, ktoré je plne kompatibilné s naším systémom a vhodné pre väčšinu vonkajších žalúzií na našom trhu. Žalúziový kastlík je vyrobený z Purenitu, ktorý je vodeodolný, trvanlivý a neobsahuje škodlivé chemické látky. Jeho vlastnosti oceníte u nízkoenergetickej a pasívnej výstavbe - umožňuje vykonať detail bez tepelných mostov.

Žalúziový kastlík

Rovnako ako u celého systému Ytong sme aj tu mysleli na jednoduchosť. Dĺžka kastlíku sa dá ľahko upraviť pílou na železo, drevo alebo uhlovou brúskou. V prípade otvorov neštandardnej dĺžky nad 3 m je možné nastaviť predlžovacím dielom - segmentom bez čiel. Samozrejme je možné u neho používať najrôznejšie estetické povrchové úpravy rovnako ako na fasáde.

Pokud máte k našim novinkám akékoľvek dotazy, neváhajte kontaktovat našich regionálnych zástupcov, ktorí Vám budú plne k dispozícii.

Viacej informácií o žalúziovom kastlíku tu...