Združenie výrobcov murovacích materiálov organizuje online diskusiu o podpore výstavby

Online diskusia sa uskutoční vo štvrtok 29.4. 2021 od 9:30 hod. prostredníctvom platformy ZOOM a bude zameraná na podporu výstavby na Slovensku.

Program je rozdelený do dvoch panelov. Prvý sa bude venovať problematike výstavby cenovo dostupných nájomných bytov, druhý sa na problém pozrie z hľadiska obnovy. Diskusie sa zúčastnia zaujímaví hostia, medzi spíkrami je napríklad Veronika Reháková, riaditeľka odboru koncepcie bytovej politiky MDaV SR, ZVVM budú zastupovať Gabriel Szöllössi a Martin Mihál.

Účastníci budú hľadať odpovede na pálčivé otázky súčasného Slovenska, napríklad ako zvýšiť počet a dostupnosť bytov na Slovensku, ako postaviť viac cenovo dostupných nájomných bytov pri využití súčasných mechanizmov, politík a technológií či akým spôsobom obnovovať existujúce budovy kvalitne a udržateľne.

Webinár je určený hlavne odborníkom z oblasti developmentu, ale jeho obsah a hostia budú zaujímať aj architektov, zástupcov štátnej správy a ďalších organizácií a inštitúcií, ktorým nie je ľahostajná verejná politika v oblasti výstavby a obnovy budov.

Účasť na online diskusii je zdarma, registrovať sa môžete na zde...

druženie výrobcov murovacích materiálov (ZVVM) organizuje odbornú online diskusiu o podpore výstavby na Slovensku